Generální dodavatel staveb

Nabízíme generální dodávky staveb s možností zajištění projektové dokumentace a stavebních povolení až po bezproblémové předání realizované stavby

Výstavba rodinných domů

- dle projektové dokumentace zakoupené na stánkách firmy GSERVIS ( výběr z více než 850 typu RD), zpracování atypické projektové dokumentace dle potřeb a přání zákazníka naším projektantem, možnost výstavby jednotlivých celků dle dohody se zákazníkem - základová deska, hrubá stavba atd.

Zateplovaní budov

Nabízíme certifikované zateplovací systémy firem BASF a STO se záruční dobou 5 až 8 let. V rámci certifikace se zaměstnanci každoročně zúčastňují odborných školení.

Dotace a Finance

Kamerové systémy Fotopasti

V tomto oboru nabízíme klasické analogové kamery, IP kamery, tak i turbo HD kamery. Zařízení jsou vhodná pro ostrahu rodinných domů, bytů, administrativních budov, parkovišť, dvorů a jiných prostorů.

xComfort inteligetní elektroinstalace

Ostatní elektromontáže

V oboru elektro provádíme montáže, demontáže a opravy: silnoproudých el. rozvodů, slaboproudých rozvodů (domácí telefony, videotelefony), počítačových sítí, antenních rozvodů.

Stínící technika CLIMAX

Jsme autorizovaným prodejcem největšího českého výrobce stínicí technicky v ČR společnosti Servis Climax, a.s.

Garážová vrata TRIDO

Plastová okna a dveře

Dotace na zateplení bytových domů

Ukončení příjmu žádostí do 30.11.2020! Zajistíme pro Vás: Prvotní prohlídku objektu s následným návrhem opatření s ohledem na maximalizaci úspor a dle Vašich finančních možností. Odborné poradenství Nabízíme řešení na klíč včetně pomoci se založení společenství vlastníků (tam kde není) Vysvětlení a objasnění problematiky na schůzi vlastníků bytů Stavebně technický průzkum včetně energetického auditu a nutných odborných posudků Projektovou dokumentaci Nezávislé měření termokamerou před realizací, po realizaci a návrh barevného řešení fasády zdarma Doporučíme Vám: Nejvhodnější způsob financování s ohledem na získání maxima prostředků z dotačního programu IROP (dotace 30- 40%)

Více Zde

Pronájem školící místnosti

Nabízíme pronájem školící místnosti pro maximálně 20 osob. K dispozici projektor a kompletní zázemí (kuchyňka, WC, pingpongový stůl, fotbálek). Cena pronájmu 1000Kč/hod.

Více Zde

Stavební firma roku 2017

V rámci vyhlášení stavby roku pořádané svazem podnikatelů ve stavebnictví, a dalšími profesními organizacemi ve stavebnictví jsme byli vyhlášeni stavební firmou roku 2017 do 25 zaměstnanců. Získaného ocenění si velice vážíme.

Více Zde

Práce

Hledáme Elektrikáře Požadavky: Vyučení v oboru, praxe v oboru min. 3let, flexibilita, samostatná orientace v projektech a plánech, řidičský průkaz sk. B, Pracovní úvazek na

Více Zde

Zabezpečovací systémy

Nově dodáváme kapacitní dotykové 7” panely pro systémy zabezpečení od výrobce SATEL, panely reagující na jemný dotyk, skleněná vrstva chránící displej před poškozením, možnost plného přizpůsobení rozhraní pro každého uživatele

Více Zde

Fotopasti

Nově dodáváme fotopasti od výrobce UOVision a Acorn. Ceny již od 3300,- Kč/1ks. Možnost pronájmu fotopastí. Více informací na tel: 777 02 45 39, pan Kučera

Více Zde