Dotace na zateplení bytových domů

Datum: 01.01.2020Elestav

Dotace na zateplení bytových domů

Ukončení příjmu žádostí do 30.11.2020! Zajistíme pro Vás: Prvotní prohlídku objektu s následným návrhem opatření s ohledem na maximalizaci úspor a dle Vašich finančních možností. Odborné poradenství Nabízíme řešení na klíč včetně pomoci se založení společenství vlastníků (tam kde není).

Vysvětlení a objasnění problematiky na schůzi vlastníků bytů Stavebně technický průzkum včetně energetického auditu a nutných odborných posudků Projektovou dokumentaci Nezávislé měření termokamerou před realizací, po realizaci a návrh barevného řešení fasády zdarma Doporučíme Vám: Nejvhodnější způsob financování s ohledem na získání maxima prostředků z dotačního programu IROP (dotace 30- 40%). 

Generální dodávky staveb

Generální dodávky staveb

Nabídka služeb začíná od prvotních konzultací s investorem, s možností zajištění projektové dokumentace a stavebních povolení až po bezproblémové předání realizované stavby.

Výstavba rodinných domů

Výstavba rodinných domů

Nabízíme výstavbu rodinných domů na klíč dle projektové dokumentace zakoupené u naší partnerské společnosti, či zpracování atypické dokumentace dle přání zákazníka. Stavíme také pasivní a nízkoenergetické domy.

Zateplení budov

Zateplení budov

Nabízíme certifikované zateplovací systémy firem BASF a STO se záruční dobou 5 až 8 let. V rámci certifikace se zaměstnanci každoročně zúčastňují odborných školení. 

Elektromontáže

Elektromontáže

Inovativní řešení pro elektrické instalace zahrnující silnoproudé rozvody, domovní elektroinstalace a automatizaci budov (NIKOBUS, xComfort). Specializujeme se na hromosvody, slaboproudé systémy (telefony, počítačové sítě), CCTV kamery, elektronické zabezpečení budov, požární signalizaci...

Plastová, hliníková, dřevěná okna a dveře

Plastová, hliníková, dřevěná okna a dveře

Nabízíme široký sortiment okenních profilů s možností individuálního přizpůsobení podle očekávání zákazníků, zahrnující různé materiály, tvary, počty komor a šířky dílů. Okna splňují nejvyšší standardy s možností použití různých typů skel a kování.